Neden Abonelik?

Bilindiği üzere pH Su Arıtma Dergisi sektörün tek dergisidir. Bugüne kadar sizlerin desteği ile çok daha yüksek tirajlarla uzun yıllar sizlerle beraber olmayı ümit ediyoruz. Sektörel dergilerde olmak neden önemlidir? Sektörel dergilerde haber veya reklam olarak bulunmak hem sektörde bilinirliliğinizi arttırır hem de marka değerinizi arttırarak ürün ve hizmetlerinizin pazarlama ve satışına katkı sağlar. Sektörel dergiler rakiplerinizi, pazarlama kanallarınızı, pazardaki yerinizi, yurt içi ve yurt dışı sektörel gelişmeleri, fuarları güncel bir şekilde takip etmenizi, dolayısıyla sektörün içinde dinamik kalmanızı sağlayan mecralardır. Aynı zamanda sektörel yayınlar ülke ekonomisine ve hizmet verdiği sektöre katkı sağlar.

• Sektörel Haber
pH Su Arıtma Dergisi’ne abone olduğunuzda abonelik süresi içerisindeki 2 yayında firmanızın yarım sayfa sektörel haberi ücretsiz olarak yayınlanır.

• Reklam
pH Su Arıtma Dergisi’ne abone olduğunuzda abonelik süresi içerisindeki yayınlarda dergimize vereceğiniz reklamlarınız %30(*) iskonto ile ücretlendirilir.

• Teslimat
pH Su Arıtma Dergisi’ne abone olduğunuzda derginizin ilgili sayıları adresinize ücretsiz kargoyla gönderilir ve tarafınıza teslim edilir.